Zedex

З метою підвищення ступеня пружності рекомендується використовувати ZEDEX 100К, купити в Україні у випадках, коли виникає необхідність відмовитися від приробітку. Полімер легко компенсує геометричні помилки та збільшує площу розподілу навантаження.

Антифрикційний матеріал ZEDEX в Україні

Мета: збільшення зносостійкості, зниження ступеня тертя, підвищення терміну служби, можливість застосування без використання мастил, збільшення допустимого навантаження під час застосування, стійкість до сонячних променів та впливу навколишнього середовища, виключення зниження надійності внаслідок впливу води, виключення корозії, зниження маси виробу , підвищення точності розмірів у будь-яких умовах експлуатації, зменшення крихкості та ступеня розширення незалежно від умов, збереження розмірів.

Для виготовлення роликів, елементів підшипників та інших деталей, що зазнають підвищених навантажень, застосовується ZEDEX, Україна та жителі інших країн підтверджують високу надійність матеріалу та відмінні технічні характеристики. Властивості матеріалу істотно розширюють сферу використання ZEDEX, купити полімер рекомендується для виготовлення ходових гайок, шестерень, втулок, зубчастих елементів, вкладишів і так далі.

Матеріал кардинально відрізняється від існуючих. Однорідна кристалічна структура підвищує еластичність ZEDEX, ціна при цьому істотно нижча за аналогічні матеріали.

Антифрикционный материал ZEDEX

Завдяки високим характеристикам антифрикційного матеріалу ZEDEX, купити полімер можна для багатьох областей. При цьому полімер допускає застосування у агресивних умовах. Сьогодні велику кількість матеріалів успішно замінив ZEDEX, Україна та інші країни активно застосовують його замість чавуну, тефлону, текстоліту, фторопласту, бронзи, капролону та поліаміду.

Так, наприклад, особливо вигідно застосовувати замість бронзи модифікацію 100 К ZEDEX, ціна матеріалу в цьому випадку дозволяє знизити собівартість виробу загалом. Крім того, за характеристиками він буде суттєво вищим. Завдяки властивостям ZEDEX, купити марку 100К рекомендується для виготовлення підшипників, які мають на увазі експлуатацію без мастил.

Висока стійкість до корозії, відсутність потреби мастила, використання при температурах до +300 град. З, висока стійкість до хімічних складів та вібрації, міцність ZEDEX, ціна, роблять матеріал найбільш вигідним у всіх напрямках.

Сьогодні можна придбати різні заготівлі з матеріалу ZEDEX, Україна та жителі інших країн можуть купити листи товщиною від 1 до 100 мм, прутки від 6 до 200 мм, труби від 30 до 380 мм (зовнішній d), а також гранули. У тому випадку, якщо вам необхідні конкретні вироби з ZEDEX, купити їх можна на замовлення, надавши креслення.

Особливо слід наголосити на економічній вигоді ZEDEX, ціна матеріалу знижує витрати на виготовлення, разом з цим збільшується термін служби, що зменшує витрати на ремонт у майбутньому.

Антифрикційний матеріал ZEDEX обробляється на універсальному ріжучому обладнанні. Велика різноманітність заготовок дозволяє знизити витрати при виготовленні та збільшує асортимент деталей із ZEDEX, Україна та жителі інших країн можуть придбати гайки, шестерні, підшипники, вкладиші, шестерні тощо.

Де можуть придбати ZEDEX

Вже понад 35 років використовується продукція компанії Wolf. Оцінити якість та високі характеристики такого полімеру, як антифрикційний матеріал ZEDEX, встигли найбільші виробники полімерних виробів.

Також у нас можна придбати полімери: ZEDEX 100К, ZEDEX 324, ZEDEX 410 та ZEDEX 530 та вироби із пластику ZEDEX: фільєра екструдера, втулка стріли, втулка ковша, втулка штока, виготовлення шнеків, пластик для 3d принтера, , лопатка змішувача, футерування кузовів самоскидів, напрямні для конвеєрів, скребок для транспортера, ролик конвеєрний, полімер поліетилен, високомолекулярний поліетилен, свмпэ, напрямні ковзання, напрямні для ланцюгів, що направляють з пластику,
напрямні ковзання обробних центрів та токарних верстатів з ЧПУ, ходова гайка з трапецеїдальним різьбленням для преса, заглушки для кисневої арматури.

Звертайтесь за телефонами +38 (067) 370 77 88, +38 (044) 339 52 03.

Відповіді на часті запитання

✅ Переваги полімеру ZEDEX
Вкрай низький коеф-т тертя, мала вага виробів, висока міцність та зносостійкість, здатність працювати при підвищених температурах БЕЗ застосування мастила, тривалий термін служби, гідрофобність та низький рівень шуму.
✅ Термін поставки полімерного пластику ZEDEX
3-7 робочих днів, залежно від завантаженості виробництва.
✅ Ціна полімеру ZEDEX в Україні
Ми є ЄДИНИМ авторизованим дилером на території України. І тому ми можемо запропонувати найнижчу ціну на полімер ZEDEX. Точну ціну Ви завжди можете дізнатись зателефонувавши за вказаними номерами.

Залишились питання чи потрібна консультація?

Телефонуйте!

+38 (067) 370 77 88
+38 (044) 339 52 03

Бесплатная консультация
Call Now ButtonПозвонить нам