Шестерні пластикові ZEDEX

ВАЖЛИВО! Наш верстатний парк дозволяє виготовляти методом механічної обробки прямо та косозубі шестірні із зовнішнім діаметром від 50-ти мм.

Шестерня – одна з найважливіших частин механічної зубчастої передачі. Основною функцією є передача обертання з одного валу на інший за рахунок зачеплення зубами поруч розташованої шестірні. Технічно виглядає як циліндр або конус, на поверхні якого розташовані зубці з певною періодичністю. Традиційно шестірні використовуються парами, коли у другого колеса відмінна від першого кількість зубців. За рахунок цього вдається змінити кількість обертів валу. Виготовляють шестірні із фторопластів, капролону, металу. Сьогодні на заміну їм прийшли пластикові шестерні ZEDEX.

Шестерні ZEDEX та їх переваги

ZEDEX – найновіший композиційний полімер, що відрізняється високою зносостійкістю та міцністю. При цьому у нього істотно нижче маса, він легко піддається обробці, дозволяє склеювати, зварювати елементи. Все це пояснює високий попит на полімерні шестірні ZEDEX, купити елементи можна як у стандартних розмірах, так і замовити індивідуальне виготовлення елементів за зразком або готовим кресленням. За рахунок низької вартості матеріалу та тривалого терміну служби готового виробу, шестерні пластикові на замовлення виявляються економічно вигіднішими за готові зубчасті колеса з інших матеріалів.

Пластикові шестерні ZEDEX мають такі відмінні риси:

  • Матеріал не змінює своїх властивостей під час роботи в умовах підвищеної вологості. Розміри зубчастого колеса, як і його властивості, зберігаються при тривалому контакті з водою, олійними складами, нафтопродуктами. Окремі модифікації допускають контакт із кислотами та лугами. Це особливо вигідно відрізняє полімерні шестерні ZEDEX, купити елементи з іншого матеріалу з такими властивостями неможливо.
  • Шестерні справно функціонують навіть в умовах забруднення. Зубчастий край не зношується та не деформується за наявності пилу або металевої стружки.
  • Немає необхідності регулярно очищати та змащувати пластикові шестерні ZEDEX. Нанесення мастила виконується один раз під час монтажу. При цьому зберігається плавний хід і відзначається зниження шуму під час роботи механізму.

Шестерні пластикові на замовлення

Ми пропонуємо виготовлення будь-яких виробів із найновішого композиційного матеріалу. Наш верстатний парк дозволяє виготовляти методом механічної обробки прямо та косозубі шестірні із зовнішнім діаметром від 50-ти мм. Можливе виготовлення комбінованих елементів з металевою основою. Для замовлення ви можете надати зразок шестерні або креслення. Також можливе виготовлення стандартних елементів. Всі питання ви можете поставити за телефоном, вказаним на сайті, або скористатися формою зворотного зв’язку.

Шестерни пластиковые ZEDEX

Відповіді на часті запитання

✅ Переваги шестерень виготовлених із ZEDEX
Вкрай низький коеф-т тертя, мала вага виробів, висока міцність та зносостійкість, здатність працювати при підвищених температурах БЕЗ застосування мастила, тривалий термін служби, гідрофобність та низький рівень шуму.
✅ Терміни виготовлення шестерень із ZEDEX
3-7 робочих днів, залежно від завантаженості виробництва.
✅ Ціна шестерень із полімеру ZEDEX
Залежить від габаритів виробу. У готовому вигляді вартість деталей із полімеру ZEDEX цілком порівнянна з вартістю виробів із бронзи.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Телефонуйте!

+38 (067) 370 77 88
+38 (044) 339 52 03

Бесплатная консультация
Call Now ButtonПозвонить нам