Виготовлення шнеків із ZEDEX

Однією із складових шнекового насоса є шнек. Завдяки йому зменшується ступінь шуму та вібрації під час роботи обладнання. Елемент включений у велику кількість механізмів, робота яких пов’язана з рухом та підвищеними навантаженнями. Тому при виборі матеріалів для виготовлення деталей перевагу віддають міцним, надійним та довговічним. Сьогодні рекомендується купувати шнеки на замовлення з композиційного матеріалу Зедекс.

Як виглядає елемент та його призначення

Є стрижнем з гвинтовою поверхнею вздовж осі. Деталі класифікуються за параметрами:

 • Нахил ринви.
 • Діаметральний розмір.
 • Змінність кроку.
 • Напрямок спіралі.

Крім цього виділяють:

 • Горизонтальний.
 • Вертикальний.
Пластиковые шнеки под заказ

Виготовлення шнеків краще на спеціалізованому устаткуванні. До появи сучасних матеріалів шнеки на замовлення виконували зі сталі та сплавів металу. Товщина листа складає три міліметри. Також складовими є:

 • Вал.
 • Елементи кріплення.
 • Двоступінчастий редуктор.
 • Асинхронний двигун.

Виготовлення шнеків – процес складний і потребує дотримання технічних вимог. Значення приділяється балансуванню. За її відсутності шнеки на замовлення викликатимуть підвищений шум під час роботи пристрою та вібрацію, що негативно позначиться на тривалості служби всього обладнання.

Також важливим показником є періодичність витків. Тому виготовлення шнеків супроводжується точним розрахунком величини кроку та визначенням положення кінця витка виходячи з осьової лінії.

Виготовлення шнеків та переваги полімеру ZEDEX

Зедекс є композиційним матеріалом з однорідною внутрішньою структурою, за рахунок чого збільшується еластичність елементів і знижується крихкість. Основним плюсом полімеру є мінімальна вага і низька вартість в порівнянні з іншими матеріалами.

Шнеки на замовлення з композиційного полімеру мають такі властивості:

 • Зносостійкість.
 • Низький ступінь тертя.
 • Тривалий термін служби.
 • Високе допустиме навантаження.
Изготовление шнеков под заказ

Полімер дозволяє використовувати деталі без додаткового мастила, що особливо вигідно у важкодоступних вузлах. При цьому відсутність мастил не знижує ступеня ковзання і не підвищує навантаження на поверхні.

Матеріал зберігає свої властивості при експлуатації у воді та в агресивних середовищах, він не боїться ультрафіолету і не зазнає корозії. При підвищених навантаженнях унеможливлюється деформація деталей. Елементи із Зедексу зберігають розмірність як при роботі в сухому середовищі, так і у вологому.

Де купити готові елементи та замовити виготовлення

Ми виготовляємо будь-які деталі із сучасного композиційного матеріалу ZEDEX. Компанія має власне виробництво і пропонує як готові елементи, так і виготовлення за кресленнями замовника. За наявності зразка можна надати його як приклад. Також важливо вказати найменування обладнання та його тип.

Шнеки на замовлення виконуються у заздалегідь обумовлені терміни. Розрахувати ціну деталей та обговорити способи доставки можна за телефоном, вказаним на сайті компанії. Для зручності є форма для оформлення заявки на зворотній дзвінок.

Звертайтесь за телефонами +38 (067) 370 77 88, +38 (044) 339 52 03.

Відповіді на часті запитання

✅ Переваги шнеків на замовлення виготовлених із ZEDEX
Вкрай низький коеф-т тертя, мала вага виробів, висока міцність та зносостійкість, здатність працювати при підвищених температурах БЕЗ застосування мастила, тривалий термін служби, гідрофобність та низький рівень шуму.
✅ Термін виготовлення шнеків на замовлення з ZEDEX
3-7 робочих днів, залежно від завантаженості виробництва.
✅ Ціна шнеків на замовлення з полімеру ZEDEX
Залежить від габаритів виробу. У готовому вигляді вартість деталей із полімеру ZEDEX цілком порівнянна з вартістю виробів із бронзи.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Телефонуйте!

+38 (067) 370 77 88
+38 (044) 339 52 03

Бесплатная консультация
Call Now ButtonПозвонить нам