Дріт для 3d принтера із ZEDEX

3d друк стає звичним у багатьох напрямках. Багато пластиков ускладнює вибір матеріалу для обладнання. Спочатку використовували полімери PLA та ABS, сьогодні високою конкуренцією відрізняється дріт для 3d принтера з композиційного полімеру Зедекс.

Як класифікується матеріал для 3d-принтера

Дріт для 3d принтера поділяється на три групи:

 • Класифікації за механічними характеристиками.
 • За візуальною якістю.
 • За придатністю до постобробки.

При виборі матеріалу визначають кінцеву мету. Простота друку позначає наскільки легко виконується деталь обраного полімеру. Тут же враховується адгезія, можливий шлюб, його відсоток, точність виконаної деталі та простота подачі у пристрій.

Далі оцінюється візуальна якість, тобто як виглядає готова деталь. Важливим є і максимальне навантаження. Відображає, як довго пластик витримує навантаження до появи пошкоджень.

Також важливі:

 • Ступінь розтягування на розрив.
 • Удароміцність.
 • Ізотропія чи ступінь адгезії між шарами.
 • Термостійкість, допустима температура при нагріванні.
Пластик для 3D принтера

Кожен параметр має значення, тому пластик для 3d друку визначається з урахуванням вимог до готової деталі. Полімери PLA відрізняються відмінним зовнішнім виглядом, але він тендітний і не підходить для частин, що рухаються.

ABS витримує високі температури та міцніший. PET м’якший, може контактувати з харчовими продуктами. Нейлон міцний, але має низьку термостійкість. Подібні властивості TPU. А ось PC здатний витримати максимальні навантаження та високі температури.

Правильно вибраний дріт для 3d принтера гарантує збереження властивостей при тривалому використанні. Сьогодні крім перерахованих використовуються суміші з додаванням вуглеволокна, що робить готову деталь міцною і жорсткою. Також високий попит має композиційний матеріал Зедекс.

Пластик для 3d принтера з полімеру та його переваги

ZEDEX – це композиційний матеріал однорідної внутрішньої структури. Відрізняється ідеальним поєднанням еластичності та міцності. Характеризується малою вагою та доступною ціною.

Для виготовлення деталей на 3d принтері можуть використовуватися як еластичні пластики, так і міцні. Останні призначені для створення вузлів, що експлуатуються із підвищеними навантаженнями. Це стосується будь-яких елементів складних механізмів спецтехніки або обладнання, таких як втулки, направляючі шестерні.

Пластик для 3d принтера має:

 • Тривалий термін служби.
 • Точність розмірності.
 • Стійкість до тертя.
 • Високий рівень допустимого навантаження.
 • Стійкість до води, ультрафіолету.
Проволока для 3D печати

Дріт для 3d принтера із Зедекс не змінюється при тривалій експлуатації в агресивному середовищі, розмірність зберігається початковою, що позитивно впливає на термін роботи обладнання. Відсутність мастил полегшує технічне обслуговування механізмів і полегшує роботу.

Де можна придбати деталі з композиту

Ми виготовляємо складні елементи із композиційного матеріалу на замовлення. Для цього необхідно надати креслення деталей, найменування обладнання, на якому вона встановлена, його тип. Оформити заявку на замовлення можна за телефоном або замовити зворотний дзвінок у зручний час. Доставка здійснюється по всій території України.

Звертайтесь за телефонами +38 (067) 370 77 88, +38 (044) 339 52 03.

Відповіді на часті запитання

✅ Переваги пластику для 3d друку із ZEDEX
Вкрай низький коеф-т тертя, мала вага виробів, висока міцність та зносостійкість, здатність працювати при підвищених температурах БЕЗ застосування мастила, тривалий термін служби, гідрофобність та низький рівень шуму.
✅ Термін виготовлення пластику для 3d принтера з ZEDEX
3-7 робочих днів, залежно від завантаженості виробництва.
✅ Ціна на пластик для 3d друку з полімеру ZEDEX
Залежить від габаритів виробу. У готовому вигляді вартість деталей із полімеру ZEDEX цілком порівнянна з вартістю виробів із бронзи.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Телефонуйте!

+38 (067) 370 77 88
+38 (044) 339 52 03

Бесплатная консультация
Call Now ButtonПозвонить нам