Надвисокомолекулярний поліетилен

ВАЖЛИВО! Ми поставляємо листовий СВМПЕ виключно для ПРОМИСЛОВОГО застосування. Використання в оборонному секторі технологія виготовлення листів НЕ ПОПЕРЕДЖУЄ.

СВМПЕ або СВМП – особлива форма полімеру з лінійною структурою, молекулярна маса якого становить не більше 1,5 млн. Має унікальні властивості та відрізняється широкою сферою застосування. Високий попит на надвисокомолекулярний поліетилен в областях, що потребують екстремальних навантажень.

Надвисокомолекулярний поліетилен та його плюси

Особлива структура визначає властивості СВМПЕ, купити його рекомендується через велику кількість плюсів:

 • Підвищена стійкість до зносу за рахунок лінійної структури та високої молекулярної маси.
 • Зберігає унікальні властивості навіть при експлуатації при низьких температурах.
 • Відмінна стійкість до деформацій незалежно від умов.
 • Стійкість до хімічних речовин.
 • Надвисокомолекулярний поліетилен високої щільності відрізняється меншою вагою, якщо порівнювати його з іншими термопластами.
 • СВМП відрізняється низьким показником тертя при ковзанні.
 • Матеріал характеризується низьким вологопоглинанням.
 • СВМП легко обробляється.
 • Піддається зварюванню СВМПЕ відмінно, купити його можна для створення складних деталей.
 • Має ізоляційні (діелектричні) властивості, що є великим плюсом при використанні у складі складних електроприладів.
 • Унікальною властивістю буде стійкість до радіації СВМПЕ плити, купити її рекомендується при роботі з рентгенівськими променями та гамма-випромінюванням.

Області застосування СВМП

Надвисокомолекулярний поліетилен високої щільності має високий попит і застосовується в різних областях. Також цей продукт використовують для виготовлення строп, захисного одягу, канатів, де мається на увазі високе навантаження на розтяг.

СВМП затребуваний при футеруванні обладнання, що використовується в гірничодобувній промисловості, а саме на кузовах самоскидів. Плюсом буде стійкість до низьких температур СВМПЕ, купити елементи можна для техніки, що працює в умовах низької температури або вічної мерзлоти.

Крім того, СВМПЕ плити купити рекомендується для створення деталей у механізмах, що вимагають високої міцності. Це різні зірочки передачі обертання, втулки, направляючі. За рахунок стійкості до ударів та тертя такі елементи прослужать тривалий термін.

Виділяються й інші варіанти застосування СВМПЕ плити, купити її можна для створення фільтрів, сепараторних стрічок, захисного покриття для обладнання, що експлуатується в агресивних середовищах.

Де купити СВМПЕ в Україні?

Ми займаємося виготовленням та продажем деталей із пластику ZEDEX та поліетилену. У каталозі представлені варіанти елементів, які можна виготовити у наших фахівців. Замовити деталі із СВМП можна по телефону, попередньо надавши креслення та виміри. Також можна залишити заявку на зворотній дзвінок на сайті компанії. Доставка здійснюється по всій Україні, при цьому ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Також у нас можна придбати полімери: ZEDEX 100К, ZEDEX 324, ZEDEX 410 та ZEDEX 530 та вироби із пластику ZEDEX: виготовлення шнеків, дріт для 3d принтера, опора ковзання, футерування кузовів самоскидів, напрямні для конвеєрів , лопатка змішувача, конвеєрний ролик, поліетилен листовий, високомолекулярний поліетилен, напрямні ковзання, напрямні для ланцюгів, пластикові напрямні.

Звертайтесь за телефонами +38 (067) 370 77 88, +38 (044) 339 52 03.

Відповіді на часті запитання

✅ Ппереваги СВМПЭ
Антифрикційний матеріал відрізняється високою зносостійкістю і має малий коефіцієнт тертя. Полімер застосовується як деталі вузлів ковзання і не вимагає мастила: втулки, напрямні, ходові гайки, шестерні.
✅ Терміни поставки СВМПЕ
В наявності на нашому складі завжди є запас полімеру, тому терміни поставки скорочуються до кількох днів (залежить від регіону доставки).
✅ Цєна СВМПЕ в Україні
Ми є дилером на території України. І тому ми можемо запропонувати найнижчу ціну на полімер. Точну ціну Ви завжди можете дізнатись зателефонувавши за вказаними номерами.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Телефонуйте!

+38 (067) 370 77 88
+38 (044) 339 52 03

Бесплатная консультация
Call Now ButtonПозвонить нам