Ходові гайки з полімеру ZEDEX

Ходова гайка в будь-якому гвинтовому механізмі відрізняється простотою конструкції та монтажу. Її форма виключає прокручування в корпусі за рахунок тертя, відповідно, вона не випадає під час функціонування механізму. Найчастіше є циліндричну втулку, де буртик виконує роль передачі навантаження від гвинта на корпус. За своєю конструкцією можуть бути обертові та необернені. Для виготовлення зазвичай застосовуються бронза або латунь. Сьогодні найбільший попит відзначається на ходові гайки із полімеру ZEDEX.

Ходовые гайки заказать

Полімерні ходові гайки та їх плюси

ZEDEX є композиційним полімером високої міцності. У порівнянні з бронзою термін служби виробів із полімеру збільшений утричі. Це підвищує попит на ходові гайки ZEDEX, купити виріб можна для будь-якого обладнання за рахунок великої кількості готових заготовок та можливості виготовлення за індивідуальними кресленнями.

Полімерні ходові гайки мають такі переваги:

  • Під час експлуатації немає потреби постійно очищати поверхню від забруднень. Полімер не втрачає своїх характеристик.
  • Можливе використання полімеру за умов підвищеної вологості. Те саме стосується масляних складів та нафтопродуктів. У будь-якому середовищі ZEDEX зберігає початкові розміри та властивості.
  • Гайки із ZEDEX не вимагають приробітку, не зношуються.
  • Властивості полімеру дозволяють використовувати гайки без мастила. При цьому унеможливлюються ривки під час ходу навіть на малих швидкостях.

Заготовки з матеріалу Zedex за вартістю дешевше заготовок із багатьох металевих сплавів. Більшої економії вдається досягти за рахунок виготовлення складових гайок, де тільки різьбова частина виконана з полімеру.

Ходові гайки з полімеру ZEDEX легко встановлюються, мастило виконується одноразово під час первинного монтажу.

Де замовити гайки?

Ми пропонуємо виготовлення будь-яких виробів, у тому числі полімерні ходові гайки з композиційного матеріалу ZEDEX. Це може бути стандартні елементи, виготовлення за кресленням чи зразком відпрацьованої гайки. При цьому важливо вказати тип механізму та призначення елемента. В середньому виготовлення замовлення займає від 3 до 5 днів. З метою економії витрат та зниження частоти виконання ремонтних робіт ми рекомендуємо використовувати ходові гайки ZEDEX, купити заготовку або замовити готовий елемент ви можете за телефоном, вказаним на нашому сайті або скориставшись формою зворотного зв’язку.

Ходовые гайки из полимера ZEDEX

Відповіді на часті запитання

✅ Переваги ходових гайок, виготовлених з ZEDEX
Вкрай низький коеф-т тертя, мала вага виробів, висока міцність та зносостійкість, здатність працювати при підвищених температурах БЕЗ застосування мастила, тривалий термін служби, гідрофобність та низький рівень шуму.
✅ Терміни виготовлення ходових гайок із ZEDEX
3-7 робочих днів, залежно від завантаженості виробництва.
✅ Ціна ходових гайок із полімеру ZEDEX
Залежить від габаритів виробу. У готовому вигляді вартість деталей із полімеру ZEDEX цілком порівнянна з вартістю виробів із бронзи.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Телефонуйте!

+38 (067) 370 77 88
+38 (044) 339 52 03

Бесплатная консультация
Call Now ButtonПозвонить нам