Напрямні для верстатів із ZEDEX

Напрямні верстатів використовуються для полегшення процесу переміщення супортів з різальним інструментом. Виділяються напрямні ковзання та кочення. Також не виключений варіант поєднання одразу двох типів, що дозволяє використовувати плюси обох форм. Напрямні ковзання діляться на кшталт мастила. Напрямні кочення можуть бути роликові та кулькові. За відсутності мастильного складу порушується функціонування устаткування. У зв’язку з цим підвищується попит на полімерні напрямні верстатів, які можуть експлуатуватися без мастил.

Напрямні верстатів ZEDEX та їх переваги

ZEDEX є композиційним матеріалом з високими технічними характеристиками. На відміну від металів використовувати полімер можна без мастильних матеріалів, при цьому не змінюється плавність ходу і одночасно з цим знижується рівень шуму.

Плюсом і те, що ZEDEX легко піддається обробці. Його можна зварювати та склеювати. Так, накладки направляючих верстатів ZEDEX під час монтажу з’єднуються за допомогою епоксидного клею. За рахунок цього спрощується процес встановлення та наступної заміни. Товщина напрямних може бути абсолютно будь-якою.

Полімерні напрямні верстатів мають наступні переваги:

  • Порівняно з бронзою чи фторопластом збільшується термін служби.
  • Знижується рівень тертя під час роботи.
  • Відзначається плавний хід на малих потужностях, відсутні ривки та задираки навіть за умови відсутності мастила.
  • Не потрібно регулярно наносити мастила. Це знижує витрати на обслуговування верстата.
  • Напрямні можна використовувати в агресивних умовах. Матеріал не боїться води, масляних складів, окремі модифікації не втрачають своїх характеристик при контакті з кислотами та лугами.

Замовити напрямні із ZEDEX

Ми спеціалізуємося на виготовленні елементів із композиційного матеріалу ZEDEX. У роботі використовується найновіше обладнання, що гарантує точність розмірів та відповідність вимогам загальноприйнятих стандартів. За бажанням замовника накладки направляючих верстатів ZEDEX можуть бути виготовлені за наданими кресленнями або на підставі зразка. Оформити замовлення ви можете за телефоном, вказаним на сайті. Також можна скористатися формою зворотного зв’язку.

Направляющие для станков из ZEDEX

Відповіді на часті запитання

✅ Переваги напрямних виготовлених із ZEDEX
Вкрай низький коеф-т тертя, мала вага виробів, висока міцність та зносостійкість, здатність працювати при підвищених температурах БЕЗ застосування мастила, тривалий термін служби, гідрофобність та низький рівень шуму.
✅ Терміни виготовлення напрямних для верстатів із ZEDEX
3-7 робочих днів, залежно від завантаженості виробництва.
✅ Ціна напрямних із полімеру ZEDEX
Залежить від габаритів виробу. У готовому вигляді вартість деталей із полімеру ZEDEX цілком порівнянна з вартістю виробів із бронзи.

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Телефонуйте!

+38 (067) 370 77 88
+38 (044) 339 52 03

Бесплатная консультация
Call Now ButtonПозвонить нам