Антифрикційні матеріали ZEDEX

Вирішення проблем зносу деталей у вузлах та механізмах тертя-ковзання, заміна стандартних матеріалів ковзання при ремонті та модернізації виробничого обладнання.

Наші переваги

Авторизований дилер

ТОВ "ЗЕДЕКС УКРАЇНА" є єдиним офіційним авторизованим представником ТМ ZEDEX в Україні. Ми маємо ексклюзивні, документально підтверджені права не лише розповсюджувати антифрикційні зносостійкі матеріали ТМ ZEDEX, а й надавати технічне консультування, а також проводити експериментально-дослідні роботи для впровадження полімерних матеріалів у нові галузі промисловості.

Вигідна ціна

Як офіційний представник, ми ввозимо антифрикційні зносостійкі матеріали ТМ ZEDEX безпосередньо. Тому навіть після сплати ВСІХ мит та податків ТОВ «ЗЕДЕКС УКРАЇНА» може запропонувати замовнику найкращу ціну, щоб наші улюблені Клієнти зверталися до нас знову і знову.

Широкий асортимент

На нашому складі завжди є популярні марки та типорозміри заготовок з антифрикційних матеріалів ТМ ZEDEX для максимального задоволення потреб наших покупців. Якщо будь-яка позиція відсутня – ми привеземо їх у найкоротші терміни, т.к. асортимент заготовок (прутків, листів та труб) на складі постійно оновлюється та розширюється.

Вам потрібна професійна консультація?

Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Залишіть заявку, і ми зв’яжемося з Вами.

Вироби із полімеру ZEDEX

Наявність значного технічного досвіду та якісно оснащених виробничих баз у кількох регіонах дозволяє нам виготовляти деталі різного ступеня складності в найкоротші терміни і, тим самим, бути ближчими до наших замовників.

Також у нас можна придбати полімери: ZEDEX 100К, ZEDEX 324, ZEDEX 410 та ZEDEX 530 та вироби з пластику ZEDEX: фільєра екструдера, втулка стріли, втулка ковша, втулка штока, виготовлення шнеків, пластик для 3d принтера, , лопатка змішувача, футерування кузовів самоскидів, пластикові напрямні для конвеєрів, скребок для транспортера, ролик конвеєрний та інші.

Також завжди в наявності поліетилен листовий, високомолекулярний поліетилен, надвисокомолекулярний поліетилен, напрямні ковзання, направляючі для ланцюгів, пластикові напрямні,
напрямні ковзання обробних центрів та токарних верстатів з ЧПУ, ходова гайка з трапецеїдальним різьбленням для преса, заглушки для кисневої арматури.

Звертайтесь за телефонами +38 (067) 370 77 88, +38 (044) 339 52 03.

Ходовые гайки

Ходовые гайки изготовленные из нашего материала отличаются длительным сроком работы.
Подробнее

Направляющие для станков

Направляющие для станков изготовленные из нашего материала отличаются длительным сроком работы.
Подробнее

Шестерни

Шестерни изготовленные из нашего материала отличаются длительным сроком работы.
Подробнее

Відгуки

Оцінка нашої роботи від задоволених клієнтів

ООО "ТД ІМПЕРІЯ"

Більше року працюємо з ТОВ “Зедекс Україна” (в основному купуємо марку Zedex-100К) – дуже задоволені співпрацею. Застосовуємо замість бронзи при виготовленні навантажуваних втулок гірничодобувної техніки та підйомно-транспортного обладнання. Рідше шестерні та направляючі для станини токарно-гвинторізних верстатів та ін.

ООО "ТД ИМПЕРИЯ"
Сайкевич Станіслав Олександрович

Головний інженер

ООО ПІДЙОММАШ

Подобається працювати із компанією ZEDEX Україна. На будь-які питання слідують професійні відповіді менеджерів. Купували неодноразово продукцію ТМ “ZEDEX”. Якістю задоволені. Швидкість обробки замовлень на висоті. Дуже швидко доставляється товар від постачальника до покупця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Владислав Фофанов

Менеджер по закупці

Нам довіряють

Call Now ButtonПозвонить нам